Vitajte v Performance!

Poskytujeme komplexné služby v oblasti informačných systémov.

Naše riešenia pozostávajú z tých najlepších technológií na trhu. V plnej miere sa prispôsobia vašim potrebám a veľkosti vašej firmy.

S nami sa môžete spoľahnúť na bezproblémový chod vašich informačných systémov. Venujte svoju pozornosť výlučne svojmu podnikaniu a starostlivosť o IS prenechajte na nás.

Veľmi rýchlo sa adaptujeme na možnosti a stav vašej siete. Obráťte sa na nás v ktorejkoľvek fáze, či už pri analýze a návrhu siete alebo pri implementácii systémov a následnej správe celej siete.

Naše IT riešenia podporia fungovanie vašej firmy.
Sme pripravení na všetky nové výzvy!

Ponúkame široké portfólio IT produktov a služieb so zameraním na virtualizáciu, outsourcing, zálohovanie a nasadzovanie komplexných riešení. Spolupracujeme so slovenskými pobočkami veľkých hráčov svetového IT biznisu, ako sú: VMware, Microsoft, Citrix, Veeam, Altaro, HP, DELL, KASPERSKY , ESET, CISCO a ďalší.

Máme bohaté praktické skúsenosti so širokým portfóliom hardvérových (HW) a softvérových (SW) riešení, ich integráciou a podporou systémov rôzneho typu a veľkosti. Do dodávok vnášame jednoduchosť, aby ste mali neustály prehľad o stave a možnostiach vašej siete.

Zabezpečíme všetky body vašej siete – od prenosných počítačov, fyzických serverov, cez virtuálne počítače a servery, mobilné zariadenia až po desktopové, webové a emailové aplikácie. Nami implementované produkty a aplikácie sú v plnej miere chránené pomocou vysoko profesionálnych bezpečnostných aplikácií s najvyššou úrovňou IT Security.

Všetci naši IT profesionáli a pracovníci technickej podpory sa neustále vzdelávajú a sú pravidelne testovaní a recertifikovaní pre najnovšie verzie dodávaných technológií. Radi sa staneme vašim zodpovedným a spoľahlivým partnerom a splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky v oblasti informačných systémov.

Naši zákazníci

Naši partneri

Certifikáty

Nikdy nekončiace vzdelávanie našich IT profesionálov je zavŕšené certifikáciou v konkrétnej oblasti alebo statusom od vendora danej technológie. Naša odbornosť je základným predpokladom úspechu a záruky pre všetkých našich zákazníkov.