CLOUD – Microsoft 365

Riešenie Microsoft 365 je Cloudové kolaboračné riešenie jednotnej platformy pre akýkoľvek typ a veľkosť zákazníka. Primárne poskytuje bezpečné emailové riešenie s možnosťou používania jednotného vzhľadu a synchronizovanej pošty až na 5 rôznych zariadení pre jedného užívateľa.
Ďalej poskytuje široké možnosti spoločnej komunikácie, video hovorov, chatovania, zdieľania súborov a zdieľanie vlastných desktopov za účelom prezentácie aj výučby, pomocou aplikácie TEAMS.

Výhodou riešenie je jednotný vzhľad a prítulné užívateľské rozhranie pre rôzne typy zariadení – desktopy, NTB, tablet, mobily, atď. Samozrejmosťou je prepojenie na elektronickú poštu, kalendár, kontakty a OneDrive úložisko dát.

Cloudové riešenie MS 365 plnohodnotne nahrádza robustnú Exchange serverovú infraštruktúru, ktorú majú spoločnosti u seba na serveroch, a ktorá je administračne náročná z pohľadu aktualizácií, administrácií a zálohovania. Spolu so sledovaním využitia spotreby licencií pre každý mailbox a server. Microsoft 365 ponúka všetku túto funkcionalitu na pozadí a užívateľ má k dispozícii len to podstatné a síce všetky možnosti komunikácie s kýmkoľvek a kdekoľvek.